Jóccakát'anya! - Hétfő éjszakai színház
Marsha Norman: Jóccakát, anya!
Kommersz két személyre, egy részben
Marsha Norman: Jóccakát, anya!
Kommersz két személyre, egy részben
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2017. október 9. hétfő, 21:30
Vajon mit tenne az ember, ha valaki, akit nagyon szeret, egyik este leül vele szemben, és nyugodt hangon közli, hogy még mielőtt felkel a nap, véget fog vetni az életének. Thelma Cates ebbe a helyzetbe kerül.
A lánya, Jessie középkorú, epilepsziás nő, elrontott házassággal és egy drogfüggő, törvénykerülő fiúval a háta mögött. Mindenből kiábrándulva az öngyilkosságban látja az egyetlen kiutat. A rémült Thelma megpróbálja meggyőzni a lányát, hogy érdemes élni. De vajon egyetlen éjszaka elegendő-e erre?
A szerző engedélyét a William Morris Endeavor és a Hofra Kft. (www.hofra.hu)közvetítette.
Bruti (Tóth Imre) humorista, zenész - Hülyék ellen nincs orvosság című műsorában betekintést nyerhetünk küzdelmébe a kilókkal, önmagával és a hülyékkel. A Rádiókabaré, a Dumaszínház, a Showder Klub és a Comedy Central után a KMO színpadán! Önirónia és pikírt humor 80 percben, 12 éven felülieknek!
Molnár Ferenc örök, olyan, mint a jó whisky. Darabjai nem öregszenek, csupán érnek, hiszen amiről Molnár ír, az maga a…
felolvasószínház két részben Írta és rendezte: Nádai Péter
Pomax Kulturális Kft. előadása
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!